Cenník


 


Vstupné 1 hodina ...............................................................4 Eur

Každá ďalšia hodina ........................................................4Eur

Stráženie max. 3 hod. ......................................................3 Eur/hod 

 

Párty klasik

30 eur + vstupné každé dieťa podľa cenníka. V cene je zahrnutý prenájom párty miestnosti, výzdoba miestnosti, stola. Výzdoba stola zahŕňa prestreté farebné taniere, poháre, servítky, príbor. Oslavujúce dieťa má vstup zadarmo. Povolená je len vlastná torta či iný zákusok namiesto torty.

Párty delux

40 eur + vstupné každé dieťa podľa cenníka. V cene je zahrnutý prenájom párty miestnosti, výzdoba miestnosti, stola. Výzdoba stola zahŕňa prestreté farebné taniere, poháre, servítky, príbor. V tomto balíčku Vám ponúkame 2 ks džbánov s vodou a 2 ks džbánov s džúsom podľa výberu ako aj balenie chrumiek, chipsov a tyčiniek. Oslavujúce dieťa má vstup zadarmo. Povolená je len vlastná torta či iný zákusok namiesto torty.

Párty - uzavretie Detského svetu Alex

65 eur/hodina - vstupné pre 10 detí zdarma. Každé ďalšie oslavujúce dieťa hradí vstup podľa cenníka. V cene je zahrnutý prenájom Detského svetu Alex, výzdoba priestoru, stola. Výzdoba stola zahŕňa prestreté farebné taniere, poháre, servítky, príbor. V tomto balíčku Vám ponúkame 2 ks džbánov s vodou a 2 ks džbánov s džúsom podľa výberu ako aj balenie chrumiek, chipsov a tyčiniek. Oslavujúce dieťa má vstup zadarmo. Povolená je len vlastná torta či iný zákusok namiesto torty.

Doplnkové služby:

Vieme Vám za príplatok zabezpečiť a na Vašu oslavu dodať čerstvé pagáčiky, chlebíčky, či iné slané pochúťky podľa výberu a Vašich požiadaviek.

Konzumácia vlastných jedál či nápojov v našom priestore je zakázaná. Pri záväznej objednávke sa v ten istý deň uhrádza záloha vo výške 50%, zvyšných 50% sa uhrádza v deň konania sa oslavy. V prípade zrušenia rezervácie 4 dni pred samotnou oslavou vraciame zálohu v plnej výške. V neskoršom termíne sa záloha nevracia. Príklad : oslava je v sobotu, posledným dňom na zrušenie je utorok do 23:59.