Cenník


 


Vstupné 1 hodina ...............................................................4 Eur

Každá začatá ďalšia hodina ........................................................4Eur

Stráženie max. 3 hod. ......................................................3 Eur/hodPárty deluxe

40 eur + vstupné každé dieťa podľa cenníka. V cene je zahrnutý prenájom párty miestnosti, výzdoba miestnosti, stola. Výzdoba stola zahŕňa prestreté farebné taniere, poháre, servítky, príbor. V tomto balíčku Vám ponúkame 2 ks džbánov s vodou a 2 ks džbánov s džúsom podľa výberu ako aj balenie chrumiek, chipsov a tyčiniek. Oslavujúce dieťa má vstup zadarmo. Povolená je len vlastná torta či iný zákusok namiesto torty.  V cene vstup pre 4 dospelé osoby. Zvyšné dospelé osoby platia klasické vstupné podľa dĺžky pobytu 4 EUR/hod. Po skončení oslavy je nutné opustiť priestory do 10 min po ukončení, v opačnom prípade, je nutné uhradiť vstup za ďalšiu začatú hodinu podľa cenníka.

Párty - uzavretie Detského svetu Alex

65 eur/hodina - vstupné pre 10 detí zdarma. Každé ďalšie oslavujúce dieťa hradí vstup podľa cenníka. V cene je zahrnutý prenájom Detského svetu Alex, výzdoba priestoru, stola. Výzdoba stola zahŕňa prestreté farebné taniere, poháre, servítky, príbor. V tomto balíčku Vám ponúkame 2 ks džbánov s vodou a 2 ks džbánov s džúsom podľa výberu ako aj balenie chrumiek, chipsov a tyčiniek. Oslavujúce dieťa má vstup zadarmo. Povolená je len vlastná torta či iný zákusok namiesto torty. Po skončení oslavy je nutné opustiť priestory do 10 min po ukončení, v opačnom prípade, je nutné uhradiť vstup za ďalšiu začatú hodinu podľa cenníka.

Doplnkové služby:

Vieme Vám za príplatok zabezpečiť a na Vašu oslavu dodať čerstvé pagáčiky, chlebíčky, či iné slané pochúťky podľa výberu a Vašich požiadaviek.

Konzumácia vlastných jedál či nápojov v našom priestore je zakázaná. Pri záväznej objednávke sa v ten istý deň uhrádza záloha vo výške 50%, zvyšných 50% sa uhrádza v deň konania sa oslavy. V prípade zrušenia rezervácie 4 dni pred samotnou oslavou vraciame zálohu v plnej výške. V neskoršom termíne sa záloha nevracia. Príklad : oslava je v sobotu, posledným dňom na zrušenie je utorok do 23:59.